Hotel Eleia

Eski yunan dünyasında ‘’zeytin bütün ağaçların ilkidir’’ denmiştir.
Adını kutsal zeytin ağacı “eleia” dan alan otelimiz 2018 yılının Nisan ayında siz kıymetli misafirlerimizin hizmetine açılmıştır.

İznik’in en eski dondurma, baklava ve pasta ustalarından olan kurucumuz Mehmet AYDIN (molla), 1962  yılında babası ile başladığı pasta dondurma ve tatlı sektörüne 2013 yılından itibaren oğulları ile devam etmekte olup Bursa Podyumpark AVM'de MEŞHUR İZNİK DONDURMACISI, İznik merkezde AYDIN PASTANESİ, göl sahil caddesinde MOLLA DONDURMA ve göle 100 metre mesafede Eleia HOTEL ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.
Adını kutsal zeytin ağacı “eleia” dan alan otelimiz 2018 yılının Nisan ayından beri 1500 metrekare kapalı, 1000 metrekare açık alana sahiptir. Eleia Hotel, 22 standart oda, 80 kişilik pasta cafe restaurant ve 300 kişilik davet ve toplantı salonu ile hizmet vermektedir.
Bünyemizde faaliyet gösteren dondurma ve pasta üretim tesisimiz son sistem makinelerle donatılmış olup 200 m2 lik kapalı alanıyla ürünlerini el değmeden siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Bütün yaptığımız işlerde önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur ve hep bu şekilde olacaktır.

Bizler misafirlerimiz için samimi deneyimler, olumlu etkiler yaratarak dünyanın en konuksever otellerinden biri olmak için çalışıyoruz. güler yüzlü ve kalite hizmet ilkesi ile çıktığımız bu yolda işletmelerimizin hizmet kalitesini her geçen gün geliştirip sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Saygılarımızla

Eleia Hotel

Selçuk Mahallesi İznik - Bursa

Aydın Pastanesi

Kılıçaslan Caddesi İznik - Bursa

Meşhur İznik Dondurmacısı

Podyumpark AVM Nilüfer - bursa

TOP